UK-lang RU-lang

котли на біопаливі

енергетична незалежність

наш досвід - це вигідно

наші партнери

Компанія «Крігер» - вертикально-інтегрований енергохолдинг, який володіє повним циклом побудови бізнесу «під ключ» пов'язаного з виробленням теплової енергії: підбір і розробка устаткування виробництва ТМ «Крігер», реконструкція і нове будівництво котелень, технології виробництва і продажу теплової енергії, виробництво і логістика поставок біопалива, супровід технології вироблення теплової енергії. Ряд успішно реалізованих їхньою компанією такого роду проектів дозволило їхнім партнерам реалізувати їх у багатьох областях України.
Компанія «АРМАМІКС» пропонує своїм партнерам повний комплекс робіт з проектування, підбору, поставці і консультації сантехнічного обладнання та арматури з доставкою на об'єкт або склад партнера.
Компанія «Лабораторія відновлюваної енергії» надає рішення для організацій, житлово-комунального господарства та підприємств деревообробної, сільськогосподарської, харчової та інших галузей з проектування і будівництва енергетичних комплексів, які працюють на різних видах місцевих відходів і біомаси.